Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

tréner – Budapest V. kerület

RÉSZMUNKAIDŐS EGYÉNI FEJLESZTŐ / tanár

Főbb feladatok, munkák: Gyermekek és fiatal felnőttek tanulási képességeinek egyéni, intenzív fejlesztése és erősítése.

Az egyéni fejlesztő munka során a világ egyik leghatékonyabb, amerikai fejlesztésű kognitív készségfejlesztő rendszerével dolgozunk.

A fejlesztő munka nem kapcsolódik konkrét tantárgyakhoz, hanem a kognitív képességeket tartalom független módon erősíti.

Az álláshoz tartozó elvárások: • Felsőfokú végzettség, MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: • gyógypedagógusi, konduktori, fejlesztőpedagógusi, tanári, tanítói vagy edzői végzettség, illetve német nyelvtudás.

Amit kínálunk: • A kognitív fejlesztő program mély és alapos elsajátítása, folyamatos szakmai képzés, versenyképes fizetés, délután illetve szombati napon is végezhető foglalkoztatás Állás, munka területe(i): • Oktatás, Kutatás, Tudomány • Tanító, Tanár, Pedagógus • Részmunkaidő 6 óra • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat: • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás: • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

JELENTKEZÉS MÓDJA: Jelentkezés állásra: fényképes önéletrajzzal e-mail-címünkre: tanulasikozpont@gem.hu

A beérkező önéletrajzokat Január 6-án kezdjük feldolgozni, addig szíves türelmüket kérjük a jelentkezőknek. A sikeres pályázóknak a képzés várhatóan 2020. Februárjában lesz megtartva.