Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

Pályakezdő pedagógiai asszisztens – Budapest

Neteducatio Kft. a közoktatási egyik megatározó piaci szereplője. Fiatalos, lendületes, folyamatosan bővülő fejlesztő csapatába pályakezdő pedagógiai asszisztenst keres!

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület BAH-Center

Kezdés ideje várhatóan: 2018. október

Elvárások:

  • 25 év alatti életkor
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Heti 40 óra vállalása, minimum 9+4,5 hónapon keresztül
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett az Országos Képzési Jegyzékben szabályozott szakképesítést- kivéve a 62-es OKJ szintkódú szakképesítés (pedagógiai asszisztens)
  • a foglalkoztatási jogviszony megkezdésekor oktatási intézmény nappali tagozatán nem folytat tanulmányokat és nem is dolgozik
  • a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 4. fejezet 15. §-a szerint felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel nem rendelkezik

Feladatok:

  • kiadványaink, képzéseink fejlesztésében való szakmai segítségnyújtás
  • szakmai cikkek, postok írása
  • részvétel a szakmai napok, konferenciák szervezésében
  • adminisztrációs munkák végzése

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Modern iroda, kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat
  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
  • Széleskörű, izgalmas feladatok

Érdeklődni és jelentkezni önéletrajzok elküldésével az alábbi email címen lehetséges: pallviktoria@neteducatio.hu (tárgy: pedagógiai asszisztens).