Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

Óvónő – Budapest,3. Kerület

3. kerületben lévő Montessori szemléletű magánintézményünk, kedves es vidám csapatához keres szakképzett, tapasztalattal rendelkező óvodapedagógus vagy kisgyermek gondozó/nevelő kollégát 2019 szeptemberi kezdéssel, főállásban, rugalmas munkaidővel.

Az ideális jelöltünk:

– szeret 2-4 éves korosztállyal dolgozni

– melegszívű, elhivatott a pedagógus szakmája iránt és ezen keresztül segít a családoknak

– magas fizikai, érzelmi és szellemi terhelhetőségű

– szeret önállóan dolgozni

– szeret kreatívan szárnyalni

– bele tud simulni a meglévő csapatba, de egyéniségével még több színt hoz a mindennapjainkba

– munkatapasztalattal rendelkezik

Amit kínálni tudunk:

– jó fizetési kondíciók

– rugalmas munkaidőbeosztás 8.30-13.30-ig és 8.30-17.00 óráig/váltott napokkal

– ideális munkakörülmények

– vidám, szakképzett, szívvel lélekkel dolgozó kollégák

Előny: montessori képzettség, de nem feltétel