Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

Német nyelvtanár – projekt munka – Távmunka/Otthoni munka

Német nyelvtanár – projekt munka

A saját fejlesztésű szoftvereket gyártó Balázs-Diák Kft. általános iskolás diákok számára készülő német nyelvű oktatási szoftverek készítéséhez keres német szakos nyelvtanárt.

A már elkészült magyar és angol nyelvű Ügyesedni szoftverek kipróbálására lehetőség: jatekter.ugyesedni.hu

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: – a már elkészült német oktatási szoftverek lektorálása – német nyelvű szoftverekhez meghatározott tematika alapján szó adatbázis készítése – német igeidőknek megfelelő példa mondatok írása – német nyelvtani applikációk tesztelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: – pedagógiai végzettség – precíz munkavégzés – megbízhatóság – határidők pontos betartása

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: – digitális kompetenciák – szakfordítási tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK: – projekt alapú díjazás

PROJEKT KEZDÉS: 2022 január JELENTKEZÉS: fruzsina@balazs-diak.hu Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal lehet.