Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

médiaértés-oktató munkatárs – Debrecen

Az NMHH médiaértés-oktató központja, a debreceni Bűvösvölgy munkajogviszony keretében betöltendő munkakörbe határozatlan időre médiaértés-oktató munkatársat keres.

A munkavégzés helye: Debrecen

Érdekel a média működése? Képben vagy az aktuális tévéműsorokkal, a valóságshow-k és a tehetségkutatók működésével? Tudod milyen appokat használnak legszívesebben az iskolások? Ráadásul van tanári tapasztalatod és még a gyerekekkel is jól bánsz? Akkor Téged várunk! Bűvösvölgyben nap mint nap, játszva dolgozhatsz azon, hogy fiatalok tudatosan és biztonságosan használják a médiát.

A munkatárs főbb munkaköri feladatai:

– foglalkozásokat vezet a szükséges technikai eszközöket felhasználva az NMHH debreceni médiaértés-oktató központjában,

– médiaismereti előadásokat tart, programokat, bemutatókat szervez különböző életkorú (elsősorban általános és középiskolás) látogatók számára,

– felügyeli a foglalkozás során a résztvevők biztonságát, az általuk használt technikai eszközök biztonságos működtetését,

– kapcsolatot tart a Központ célközönségével, iskolákkal, valamint szervezi és adminisztrálja a programokat,

– kreatív ötletekkel hozzájárul a Központ oktatási tematikájának, eszköztárának folyamatos fejlesztéséhez.

A munkakör betöltésének feltételei:

– bölcsészettudományi és/vagy tanári/tanítói felsőfokú végzettség,

– legalább 3 éves tanári/tanítói tapasztalat,

– készség és képesség gyermekekkel való közös munka vezetésére, moderálására, érdeklődésük felkeltésére és fenntartására,

– magas szintű számítógépes felhasználói gyakorlat,

– alapfokú angolnyelv-tudás,

– oktatói, nevelői, animátori ambíció és motiváció,

– türelem, megbízhatóság, felelősségvállalás,

– jó kommunikációs, írás- és szervezőkészség, csapatjáték,

– empatikus, nyitott, vidám és kreatív, problémamegoldó személyiség,

– terhelhetőség, rugalmasság,

– magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

– mozgóképkultúra és médiaismeret tantárgy oktatásában szerzett gyakorlat,

– médiaeszköz, informatikai eszköz kezelési ismeretek,

– az informatikai és stúdióberendezések üzemeltetésében, kezelésében szerzett jártasság vagy tapasztalat,

– hírközlési és/vagy távközlési és/vagy média területen szerzett szakmai tapasztalat,

– az internet magasszintű ismerete.

Az ideális pályázó megbízható, nyitott, vidám és kommunikatív személyiség, aki széleskörű szakmai tapasztalatokat szerzett oktatói, nevelői területen, és ismeri a hírközlés, távközlés és a média működési mechanizmusait.

Rendelkezik a kapcsolatteremtés, a kooperáció és a konfliktuskezelés képességével.

Magas szinten ismeri a számítógépes alkalmazásokat és az internet világát.

Nyitott az új feladatokra, de a napi rutinmunkában is pontos.

A foglalkoztatási jogviszonyra az 2012. évi I. tv (Mt.) vonatkozó rendelkezései az irányadók.

Amennyiben ez a munkalehetőség felkeltette az érdeklődésedet, akkor kattints az alábbi linkre:

Jelentkezés az NMHH által meghirdetett álláslehetőségre (https://e-nmhh.nmhh.hu/e-nhh/4/urlapok/esf00123/index.html)

Az elektronikus űrlapot értelemszerűen kérjük kitölteni.

A „Pozíció és bérigény megjelölése” szakasznál kérjük bejelölni a „Médiaértés-oktató (Debrecen)” sor melletti négyzetet.

A jelentkezési határidő 2018. február 16. A jelentkezések elbírálása a benyújtási határidőt követő egy hónapon belül történik.

A munkakör a kiválasztási folyamat után azonnal betölthető.

Felhívjuk a figyelmet, hogy csak azokat a pályázókat áll módunkban személyesen is meghallgatni, akik képzettségük, ismereteik és szakmai tapasztalataik alapján elképzeléseinknek mindenben megfelelnek.