Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

Iskolatitkár, titkárságvezető – Budapest, I. kerület

A SZÍNHÁZ ÉS FILM INTÉZET NONPROFIT KFT. (SZFI) és a fenntartásában lévő Színház- és Filmművészeti Szakgimnázium pályázatot hirdet Iskolatitkár, titkárságvezető feladatok elvégzésére

FELADATOK: • Iskolarendszerű és felnőttképzés oktatásszervezés • gyakorlati oktatás szervezés az együttműködő intézmények, társaságok külső helyszínein • KIR, FIR és egyéb hivatali adminisztráció • irodai ügyvitel (társasági adminisztráció, Iskolarendszerű és felnőttképzési adminisztráció, elektronikus és papíralapú nyilvántartások, ügyviteli rend, szerződés előkészítés, személyügyi ügyintézés, kapcsolattartás stb.) • szerződés előkészítés • vizsgaszervezés • oktatás értékesítés • előadó- és filmművészeti projekt szervezés • állami támogatások és tandíj bevételek ügyvitele • pályázatvezetés, pályázatírás és ügyvitel

ELVÁRÁSOK: • minimum középfokú végzettség • oktatási és/vagy művészeti intézményben/területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat • MsOffice ismeretek • önálló munkavégzés • kiemelkedő kommunikációs és interperszonális készségek • terhelhetőség, átlátóképesség, problémamegoldó gondolkodás, pontosság és precizitás

ELŐNYT JELENT • felsőfokú szakirányú végzettség • előadó-művészeti (pl. színház, opera, tánc), és/vagy filmszakmai szervező tapasztalat (pl. rendezőasszisztens) • felsőfokú végzettség • angol nyelvből szerzett államilag elismert közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga • gyors- és gépírás tudás • azonnali munkakezdés

MUNKAKEZDÉS • legkésőbb 2019. május • munkaszerződéssel, teljes állásban • bér megegyezés szerint

PÁLYÁZNI: fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, 2019.04.10-ig, az szfiallas@gmail.com és az iroda@szfi.hu címen lehet. SZFI szervezés