Ahol jó pedagógusnak lenni! 06-30/954-67-67 info@neteducatio.hu
cart

Kosár

L

Irodai adminisztrátor – Budapest

Modern oktatási eszközöket , szoftvereket gyártó és fejlesztő cég csapatbővítés céljából munkatársat keres Szeretnél új dolgokat tanulni? Gyorsnak, nyitott és logikus gondolkodásúnak tartod magad?

Érdekel komoly projektek lebonyolítása? Ha mindezekre IGEN a válaszod, akkor Nálunk a helyed!

Cégünk, a Balázs-Diák Kft. Irodai adminisztrátor (heti 40 óra) munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Feladataid lesznek: • Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése • Vevői megrendelések vissza igazolása, ügyfelekkel való kapcsolattartás • Projektek előkészítése, adminisztrálása • Webáruház adatbázisának karbantartása, árak frissítése • Termékleírások készítése az új termékekhez • Termékekhez tartozó fotók, reklámfilmek vagy demó videók feltöltése a webáruházba

Elvárásaink feléd: • Pontosság, megbízhatóság, precizitás • Önálló munkavégzés • Csapatban való együttműködés • Kreativitás, jó fogalmazó képesség, ugyanakkor monoton feladatok ellátásának képessége • Excel felhasználói szintű kezelése (FKERES, HA, KEREKÍTÉS függvények magabiztos használata) • Optimista pozitív szemléletű hozzáállás • Korrekt egyenes kommunikáció Előny, de nem feltétel • Webáruházban vagy ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat. • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk neked: • Hosszú távon tervezünk veled.

Célunk, hogy folyamatosan fejlődj és sokáig velünk maradj! Ezért teljes körűen betanítunk egy új szakmára, és így sikerélményed lehet a mindennapi munkában! • Kiszámítható munkaidő , nincs hétvégi munkavégzés • Minőségi munkakörnyezet jól megközelíthető helyen • Saját céges konditerem használata • Üdülési rekreációs utalvány

Szükséges tapasztalat: • Pályakezdő • 1-3 év munkatapasztalat

Szükséges végzettség: • Felsőfokú

Szükséges nyelvtudás: • Alap szintű angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege: • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Szekszárdi utca 12/A.

Jelentkezés módja: Küldd el önéletrajzot szabolcsi.fruzsina@balazs-diak.hu e-mail címre.